Trening Personalny – poprawa sylwetki, utrata masy ciała.

Trening personalny w PROHAB to najefektywniejsza droga co celu. Nie poddawaj się! Walcz o piękną sylwetkę!

Bądźmy szczerzy – trochę się zapuściłeś. Tu i ówdzie widzisz fałdki tłuszczu, brzuch wydaje się nieco większy (i taki też faktycznie jest), wykonanie 10 pompek oznacza dla Ciebie wysiłek godny Syzyfa, a świetne spodnie, które kosztowały majątek, jak na złość skurczyły się w praniu. To znak, że Twoja sylwetka i ogólna kondycja wymagają uwagi. Nie zrobimy tego za Ciebie. Pomożemy Ci jednak w skutecznym i szybkim osiągnięciu świetnych efektów.

PROHAB to nie jest zwykła siłownia czy klub fitness. Stawiamy na indywidualne podejście do osób, które naprawdę chcą zawalczyć o piękną sylwetkę. Nigdy nie zostawiamy ich samych ze sprzętem, hantlami i nie skazujemy na szukanie ważnych informacji treningowych w Internecie. Ta odpowiedzialność wyróżnia nas na rynku, a Tobie daje gwarancję, że tym razem naprawdę się uda!

Podstawą skutecznego zawalczenia o smukłą sylwetkę i dobrą kondycję jest stosowanie się do skrupulatnie nakreślonego, profesjonalnego i indywidualnego programu treningowego. Każdy z nas jest inny i wymaga różnej intensywności oraz kolejności ćwiczeń. Dlatego na początek określimy cechy Twojego ciała i jego najpilniejsze potrzeby. To punkt wyjścia do dalszej pracy, która przyniesie spodziewane efekty.

Jak to działa?

Przychodzisz do PROHAB i zaczynamy od rozmowy. Ustalamy, co chcesz osiągnąć. Siłę? Masę? Rzeźbę? Zwiększyć gibkość? Zbudować piękny i silny tułów? Może potrzebujesz ćwiczeń ogólnorozwojowych, a może po prostu chcesz poczuć się lepiej? Mamy odpowiedź na każdy z Twoich dylematów i dobieramy program treningowy ściśle według Twoich potrzeb i możliwości Twojego ciała. Nie ma mowy o przetrenowaniu, kontuzjach, katuszach. Praca będzie ciężka, ale da Ci też masę satysfakcji.

Przyjdź i przekonaj się, jak łatwo możesz przekroczyć dotychczasowe granice stawiane Ci przez Twój organizm i osiągnąć sylwetkę, z której będziesz naprawdę dumny.

Godzina z trenerem personalnym w PROHAB to 80zł

Gibkość


Siła


Sylwetka


Nasi trenerzy zadbają o holistyczną sprawność Twojego ciała!

Siła to jedna z podstawowych funkcji motorycznych naszego ciała. Silne ciało to zdrowe ciało!

Praca nad sylwetką to praca, która wymaga motywacji zewnętrznej o oraz odpowiedniej teorii. U nas to znajdziesz!

Smukły, silny tułów


Różnorodność


Uśmiech i zabawa


Mocny tułów,  prócz funkcji estetycznych, zapewnia odpowiednią ochronę Twojego kręgosłupa. Z nami pozbędziesz się problemów z kręgosłupem, związanych z jego osłabieniem.

Nasi trenerzy zadbają o różnorakie formy treningu, dzięki czemu nie doświadczysz monotonii treningowej.

Miła, radosna atmosfera. Dzięki niej, każda wizyta u nas wywoła na Twojej twarzy uśmiech!

Chcesz dołączyć do załogi PROHAB?

Jesteśmy nastawieni na rozwój młodych, ambitnych ludzi. Jeżeli interesujesz się aktywnością fizyczną, rehabilitacją, potrzebujesz wskazówek…

Napisz do nas! Pomożemy!