Fizjoterapia i rehabilitacja

PROHAB Kalisz

Skończ z bólem, który Cię ogranicza!

Poranek. Budzisz się, teoretycznie przespałeś kilka godzin, a jednak czujesz, że nie masz siły do pracy. Wstajesz z grymasem bólu, który będzie Ci towarzyszył przez cały dzień.  Wiemy, że tego nie akceptujesz. Potrafimy Ci pomóc.

Ponad 50% dorosłych Polaków narzeka na uporczywe bóle kręgosłupa i stawów. Z naszych obserwacji wynika, że problem jest znacznie poważniejszy. Siedzący tryb życia. Brak ruchu. Zła dieta. Niska świadomość społeczna. Słaba dostępność usług rehabilitacyjnych – to wszystko powoduje, że coraz więcej z nas ma problem z bezbolesnym wykonywaniem najprostszych czynności. Jeśli także należysz do tej grupy, zacznij działać i nie czekaj na rozwój poważnych schorzeń kręgosłupa!

PROHAB to profesjonalna fizjoterapia w Kaliszu. Jesteśmy wykształconymi specjalistami od rehabilitacji, którzy każdego dnia pomagają pacjentom w powrocie do formy. Skontaktuj się z nami jeśli:

  • Narzekasz na bóle kręgosłupa w dowolnym odcinku
  • Masz problem z przewlekłymi bólami stawów i mięśni
  • Walczysz z kontuzjami będącymi efektem uprawiania sportu

Co nas wyróżnia? Holistyczne podejście do bólu. Skupiamy się na usunięciu przyczyny problemu, a nie jego efektów. Dlatego odwiedzając nas masz gwarancję, że zostaniesz objęty kompleksową pomocą i leczeniem bazującym na najnowszej wiedzy i naszej praktyce.

Celem PROHAB jest przywrócenie Twojego kręgosłupa do pełnej sprawności i nauczenie Cię, jak dbać o swój układ kostny, aby uniknąć nawrotów bólu. Przestań zaciskać zęby i ukrywać swoje cierpienie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od zaraz!

Bóle kręgosłupa


Bóle stawów i mieśni


Urazy sportowe


Bóle kręgosłupa na tym znamy się najlepiej!

Bóle stawów i mięśni to najczęściej wynik sumowania się przeciążeń, na które jesteśmy narażeni w ciągu dnia. Wiemy jak z nimi walczyć.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rehabilitacji sportowej, sprawnie przywrócimy Twój organizm do pracy na najwyższych obrotach,

Fizjoterapia i rehabilitacja w Kaliszu?
Wybierz PROHAB!

Jesteśmy nastawieni na rozwój młodych, ambitnych ludzi. Jeżeli interesujesz się aktywnością fizyczną, rehabilitacją, potrzebujesz wskazówek…

Napisz do nas. Prohab fizjoterapia Kalisz!